Sertleşme Sorunu

yazar admin 05/05/2018 3 yorumlar

 

Sertleşme Sorunu

 

Sertleşme sorunu, bir erkeğin cinsel ilişki için yeterli sertliği sağlayamamsı veya bu durumu sürdürememesidir. Sertleşme sorunu sürekli veya tekrarlayan biçimde görülebilir.

 

Peki Bu Sertleşme Sorunu Ne Kadar Sık Görülür?

 

Yapılan bilimsel araştırmalar neticesinde, erkeklerin yarısından daha fazlasının yaşamlarının her hangi bir döneminde en az bir veya daha fazla sertleşme sorunu yaşadığı tespit edilmiştir. Yaş ilerledikçe sertleşme sorunu sıklığının arttığı görülmektedir. Sertleşme sorunu bu kadar fazla görülmesine karşın hepsi de aynı şiddette gerçekleşmez. Hafif, orta yada şiddetli olabilir. Sertleşme sorunu ile alaklı örnek vermek gerekir ise, ülkemizde yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda 30 – 70 yaş arası sertleşme sorunu %70 oranında olduğu tespit edilmiştir.

 

Sertleşme Sorunu Neden Kaynaklanır?

 

Tarihi geri saralım ve 1980'li yıllara göz atalım. Bu yıllarda sertleşme sorunu genellikle psikolojik sebeplerden dolayı olduğu düşünülürken, günümüzde ise organik(fiziksel) sebeplerin daha fazla olduğu görülmüştür. Hormon, sinir, damar ve adale sistemlerinde meydana gelen bozukluklar sertleşme sorununa yol açarlar. Ayrıca belirtelim ki sertleşme sorununun kaynağı fiziksel olabileceği gibi psikolojik de olabilir.

 

Siz Ne Tavsiye Ediyorsunuz?

 

Dogaldestek olarak sizlere öncelikle belirtmek isteriz ki sertleşme sorunu üstesinden gelinemeyecek bir problem değildir. Kabul edelim ki teknoloji çağındayız ve sertleşme problemini ortadan kaldırıcak, çiftlerin cinsel performans korkusunu yenebilecekleri takviyeler mevcut. Yapılan araştırmalar ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerden topladığımız verileri göre sertleşme sorunu için sizlere maxman oral jel, kamagra oral jel, engercy green, tavsiye ederiz. 

3 yorumlar

Ertuğrul:
09/05/2018, 12:55:08 PM
cevapla

Gerçekten yazı da benden örnekler buldum. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Sertleşme sorunu yaşıyorum. Yuvam yıkılma aşamasına geldi. Bana yardımcı olun lütfen.

Zekai Yunuslu:
05/06/2018, 05:40:35 PM
cevapla

dostum inan sana diyorum maxman jel bir harika. sizin tavsiyeniz ile aldım. gerçekten mükemmel.

Metehan:
03/07/2018, 03:13:20 AM
cevapla

Sizin tavsiyeniz üzerine engercy green satın aldım ve beklediğim gibi güzel bir etki yaptı ayrıca alkol ile kullandım yinede etkiliydi

yorum yaz